Amerykańskie klimaty

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
23 kwietnia 2020

Muzeum Miasta Turku zaprasza serdecznie na otwarcie wystawy fotograficznej Karola Budzińskiego ”Amerykańskie klimaty”, na której prezentowane będą zdjęcia wykonane przez artystę w trakcie podróży po Stanach Zjednoczonych.

Karol Budziński to poznański fotografik, który wykonuje zdjęcia o tematyce związanej ze środowiskiem, architekturą i turystyką. Od ponad 30 lat zajmuje się fotografią ,która stała się jego pasją ,sposobem na życie i spełnianie marzeń. Jest członkiem Związku Artystów Plastyków.

W kwietniu 2015 r. ukazał się jego autorski album "Rok Pański  Klasztory Wielkopolski w fotografii Karola Budzińskiego". Album ten pokazuje życie codzienne oraz architekturę w 19 klasztorach z terenu Wielkopolski. W czerwcu 2017 ukazał się album którego jest współautorem promujący powiat Grodzisk Wielkopolski, natomiast w grudniu 2017r. ukazał się nowy autorski album "Powidzki Park Krajobrazowy". Karol Budziński jest laureatem licznych konkursów fotograficznych i autorem wielu wystaw.

Wernisaż odbędzie się 10.05.2019 r. o godz. 18.00.

Wystawę tych wyjątkowych i ciekawych zdjęć ukazujących Stany Zjednoczone będzie można oglądać w Muzeum Miasta Turku od 10.05.2019- 09.06.2019