Gdzie jest przekaz

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
23 kwietnia 2020

Muzeum Miasta Turku im. Józefa Mehoffera zaprasza w piątek 17 marca 2017 r. o godz. 18:00 na otwarcie wystawy pt. „Gdzie jest przekaz”. Autorami fotografii są pochodzący z Turku studenci – Agata Pacyna, Jakub Drzewiecki oraz Adam Kwiatkowski.

,,Chcemy pokazać fotografię jako sztukę. Razem podjęliśmy się próby wykonania fotografii, które oprócz zdjęć niosą z sobą przekaz, inspirację. Oprócz tego przygotowaliśmy przegląd naszych najlepszych fotografii. Zestawienie tych prac jest dla nas czymś w rodzaju oddania hołdu fotografii, wyjściem naprzeciw jej komercjalizacji”.

Agata Pacyna – studiuje dyplomację europejską, po jej ukończeniu planuje rozpocząć studia artystyczne, fotografią interesuje się od dziecka, od 2014 r. zajmuje się nią profesjonalnie, najbardziej lubi wykonywać fotografie portretowe.

Jakub Drzewiecki – studiuje grafikę komputerową o specjalizacji animacja w Collegium Da Vinco w Poznaniu, profesjonalną fotografią zajmuje się od 2013 r., najlepiej czuje się w fotografii portretowej oraz fotografii architektury.

Adam Kwiatkowski – profesjonalną fotografią zajmuje się do 2012 r., jego specjalizacją jest fotografia motoryzacyjna.

17.03 - 30.04.2017